tel.  17 77 34 630
fax. 17 77 34 633
email: biuro@ekohybres.pl

EKO HYBRES ® sp. z o.o.
36-060 Głogów Małopolski
Rogoźnica 302
Dane do GPS:

NIP 517-02-47-908
REGON 18029547
GIOŚ E001176ZPR
N 50 O07’09’’ , E 21 O57’48”

    W dniu 09.11.2016 odwiedziła naszą firmę grupa robocza składająca się z przedstawicieli Głównej Dyrekcji Ochrony Środowiska, przedstawicieli oddziałów Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska oraz przedstawicieli Urzędów Marszałkowskich z całej Polski. Patronem przedsięwzięcia była Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska.
Spotkanie miało na celu zidentyfikowanie barier wiążących się z przestrzeganiem przepisów dotyczących ochrony środowiska, które mogą wpływać na działalność zakładu, zapoznanie gości z innowacyjnymi technikami utylizacji odpadów i uświadomienie problemów wynikających z wpisania innowacyjnych technologii w odpowiednie kwalifikacje prawne.
    Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Prezesa Zarządu naszej firmy Kazimierza Zająca wywołując ciekawe i problemowe dyskusje na styku firmy i instytucji od których jej działalność jest uzależniona. Rozmowy dotyczyły nowych rozwiązań, innowacyjnych technologii i możliwości ich wykorzystania do różnych rodzajów odpadów. Całość oparta była na wymianie doświadczeń, spostrzeżeń, informacji i dobrych praktyk.
    Na zakończenie odbyło się  zwiedzanie całego zakładu, laboratorium i hali magazynowo - produkcyjnej, w której znajduje się m. in. instalacja do przetwarzania odpadów metodą zgazowania i metodą plazmową, granulator, stacja mokrego oczyszczania gazów.

W odpowiedzi na zaproszenie Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska, w dniach 14-16 września uczestniczyliśmy w pierwszym Alpejsko-Karpackim Forum Współpracy w Regionalnym Centrum Sportowo-Wystawienniczym „Podpromie” w Rzeszowie.
Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska swoją działalność rozpoczęło w 2000 roku. Celem przewodnim stowarzyszenia jest budowanie spójności i jedności obszaru gospodarczego Euroregionu Karpackiego.

foto 016

W Targach Karpackich uczestniczyło ponad 120 firm z obszaru całego Euroregionu Karpat – m. in. z Węgier, Słowacji, Rumunii i Ukrainy. Ta międzynarodowa impreza pozwoliła nam na prezentacje oferty naszej firmy, oraz technologii plazmowej w niej wykorzystywanej, a także udział w międzynarodowych panelach dyskusyjnych.

 

18.04.2012 w Warszawie uczestniczyliśmy w VII konferencji organizowanej przez firmę ABRYS z Poznania na temat recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Program konferencji był mocno rozbudowany. Mogliśmy wysłuchać przemówień m.in. Piotra Poźniaka i Małgorzaty Szymborskiej z Ministerstwa Środowiska oraz ciekawych dyskusji przedstawicieli firm z różnych gałęzi branży zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 

http://www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/relacje-z-konferencji/pojedyncza-relacja/news/recykling-zuzytego-sprzetu-elektrycznego-i-elektronicznego-1/

W dniach 16 - 17 luty 2012 r. w Bukowcu odbyło się spotkanie integracyjno - szkoleniowe organizowane przez Stowarzyszenie "Konwent Kierowników Jednostek Komunalnych Województwa Podkarpackiego". Zostaliśmy zaproszeni do przedstawienia oferty naszej firmy. W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób, przedstawicieli urzędów gmin, zakładów komunalnych oraz firm związanych z działalnością w zakresie gospodarowania odpadami.

IG 2                             UE 2

nag lider         nag parp           nag partner NDP 2016